Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Paris Hilton shlyen dėnimin

Paris Hilton shlyen dėnimin

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Paris Hilton shlyen dėnimin on Fri Nov 26, 2010 11:09 am

Paris Hilton nuk donte tė kthehej nė burg dhe pėr kėtė, kur u arrestua pėr zotėrim droge gushtin e kaluar, kėrkoi qė qėndrimi nė burg t’i konvertohej nė njė gjobė prej 1500 eurosh, njė vit lirie me kusht dhe me 200 orė pune nė shėrbim tė komunitetit.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Paratė i pagoi shpejt dhe mbetej tė plotėsonte orėt e punės, tė cilėt po i shlyen gjatė kėtyre ditėve. E veshur me njė bluzė tė verdhė dhe me taka, Paris Hilton doli qė nė shtatė tė mėngjesit pėr tė fshirė vizatimet nė muret e Hollywood-it.

Rregullat e punės janė tė qarta: nuk ka pushim pėr tė pirė kafe dhe nuk duhet tė merret me vete celulari.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum