Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » Messenger vjen nė televizorėt Samsung

Messenger vjen nė televizorėt Samsung

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Messenger vjen nė televizorėt Samsung on Fri Nov 26, 2010 11:10 am

Microsoft tani sjell Windows Live Messenger pėr tė gjithė televizorėt Samsung Connected. Jo vetėm kėtė, ky aplikacion sė shpejti do tė mundėsohet nė sistemet e kinemave shtėpiake dhe Player-ėt Blu-Ray tė Samsungut.

Si pėrdorues mund tė paraqiteni me e-mail-in tuaj dhe tė merrni interaksionin me kontaktet tuaja. Pėrmes teledirigjuesit, mund tė shikoni dhe dėrgoni e-mail-e njėjtė sikurse me programin nė kompjuter. Aplikimi ju mundėson bisedė me miqtė derisa shikoni emisionin e preferuar televiziv, apo njė seri nė njė dritare mė tė vogėl, apo tregon kontaktet nė Messenger nė njė hapėsirė po ashtu tė minimizuar nė ekran.

Nė ekran gjithmonė mund tė shihen azhurnimet e miqve tuaj nė rrjetin Windows Live.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum