Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » Llambat me energji diellore Nokero N200

Llambat me energji diellore Nokero N200

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Llambat me energji diellore Nokero N200 on Fri Nov 26, 2010 11:33 am

Nokero ka prezantuar llambat N200 me energji diellore. Ėshtė njė zgjidhje e vogėl, jo e rėndė dhe jetėgjatė, e cila do t’ju mundėsojė pėrdoruesve tė shijojne nivel tė lartė ndriēimi pėr njė kohė tė gjatė dhe nė tė njėjtėn kohė tė mbajnė mjedisin e pandotur. Nokero N200 ka tre modalitete: Ndezur(ON), Fikur(OFF) dhe i Fuqishėm(Turbo-Task). Llamba mund tė zgjasė gjashtė orė ose mė shumė me njė karikim njėditor dhe 2.5 orė nė nate ose edhe me shumė nė modalitetin Turbo-Task. Ajo ēka e bėn te veēantė kėtė llambė ėshtė se ka njė trup rezistent ndaj ujit.


[You must be registered and logged in to see this image.]


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum