Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » S’ka mė Drive Extender nė Windows Home Server-in e ardhshėm

S’ka mė Drive Extender nė Windows Home Server-in e ardhshėm

Go down  Message [Page 1 of 1]

Nė Windows Home Serverin e ardhshėm, me emrin e koduar Vail, Microsoft paralajmėron se kompania nuk do tė ofrojė mė funksionin Drive Extender, ēka jep mundėsinė e suportimit tė njė numri tė madh tė hard-disqeve tė jashtėm dhe tė brendshėm. Gjithashtu, Microsoft citon se prania e hard-diskut 1TB nė treg sot e bėn tė parėndėsishėm kėtė funksion. Windows Home Server pritet tė jetė i disponueshėm nė mesin e parė tė 2011, fillimisht me njė version beta nė fillim tė vitit. Nė vijueshmėri funksionet Drive Extender dhe tė hiqet dhe nga Windows Small Business Server 2011 Essentials dhe Windows Storage Server 2008 R2 Essentials.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum