Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Meteor nė trekėndėshin Kosovė, Serbi, Maqedoni

Meteor nė trekėndėshin Kosovė, Serbi, Maqedoni

Go down  Message [Page 1 of 1]

Pak para orės 20:00 nė trekėndėshin e kufirit Kosovė, Serbi, Maqedoni ėshtė dėgjuar njė zhurmė e pazakontė pėr tė cilėn mendohet se ėshtė shkaktuar si pasojė e pėrplasjes sė njė meteori nė atė rajon, njoftuan mediat serbe.Korrespodenti i Radio Televizionittė Serbisė (RTS) nga Leskovci tha se zhurma ėshtė krijuar kur meteori depėrtoi nė atmosferė tė tokės, por ende nuk duhet nėse meteori vetėm ka kaluar ose ka rėnė nė atė rajon.
Korrespodenti i RTS-it nga Vranja njoftoi se ėshtė dėgjuar njė shpėrthim nė atė zonė. Nė Nish ėshtė parė njė dritė nė formė tė fishekzjarrėve. B92 raportoi se meteori ka shpėrthyer murin e zėrit nė orėn 19:32 minuta nė rajonin mbi Surdulicė.
Po ashtu mediat serbe njoftojnė se nė jug tė Serbisė ėshtė dėgjuar njė eksplodim qė ka shqetėsuar qytetarė tė shumtė. Nė shėrbimin pėr informim nė Vranje thonė se meteori ėshtė zgjatur nė drejtim tė Bujanocit dhe nė trekėndėshin e kufirit Kosovė-Serbi-Maqedoni, por ende nuk dihet se ku ėshtė pėrplasur.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum