Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Superfuqitė botėrore kanė filluar tė dridhen

Superfuqitė botėrore kanė filluar tė dridhen

Go down  Message [Page 1 of 1]

Superfuqitė botėrore kanė filluar tė dridhen pas paralajmėrimit tė Wikileaks se do tė publikojė mbi 3 milionė dokumente tė Departamentit tė Shtetit.Kėshtu, pėrfaqėsuesja e kėtij institucioni, Hillary Clinton ka zhvilluar tė premten njė bisedė telefonike me homologun kinez Yang Jiechi, tė cilin e ka paralajmėruar se nė web mund tė publikohen dokumente diplomatike konfidenciale.

Por nga ana tjetėr Uashingtoni ka kritikuar disa qeveri pėr lėshimin e dokumenteve qė mund tė cenojnė raportet e SHBA, pėr shkak tė pėrmbajtjeve tė tyre.

Ndėrkohė, nė Britaninė e Madhe, qeveria u ka kėrkuar botuesve qė ta informojnė nėse do tė publikojnė dosje diplomatike me pėrmbajtje “pikante”.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum