Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Hajdutėt vjedhin sendet e Erjon Bogdanit gjatė stėrvitjes

Hajdutėt vjedhin sendet e Erjon Bogdanit gjatė stėrvitjes

Go down  Message [Page 1 of 1]

Futbollisti shqiptar Erjon Bogdani ka rėnė “viktimė” e njė ngjarje tė pazakontė nė Itali. Bomberi shqiptar ka humbur 2 palė kepucė sportive futbolli dje pas njė vjedhje tė ndodhur nė kompleksin sportiv “Rogoni”.
Tė dėmtuar nga kjo ngjarje, janė edhe sportistė tė tjerė, pasi hajdutėt kanė marrė gjithsej 28 palė kėpucė.
Bėhet e ditur se autorėt e ngjarjes kanė tentuar tė vjedhin edhe njė ēantė, por sportisti shqiptar ka qenė duke u kthyer tek “dhoma” ku kishte lėnė sendet e tij ndaj ėshtė pikasur nga hajdutėt qė ikėn menjėherė.
Nga kjo ngjarje, janė dėmtuar edhe dy futbollistėt Piangereli dhe Jimenez, tė cilėve iu grabitėn katėr palė kėpucė.
Dy palėt e kėpucėve tė Erjon Bogdanit, mėsohet se kanė qenė marka origjinale tė Adidas.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum