Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Samanta: “Start” do tė jetė hiti i radhės

Samanta: “Start” do tė jetė hiti i radhės

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Samanta: “Start” do tė jetė hiti i radhės on Sun Nov 28, 2010 12:25 am

Pėr Samanta Karavellon, karriera muzikore ka marrė njė start tė menjėhershėm.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Pasi braktisi baladat dhe pėrqafoi tendencat muzikore tė momentit, duket se ēdo gjė po ecėn pėr sė mbari nė karrierėn e 20-vjecares. Prova mė e fundit ėshtė klipi “Le tė jetė”.
Nė njė intervistė pėr Bluetooth, e pyetur nė lidhje projektin e saj tė radhės, Samanta tha: “Projekti im i fundit ėshtė njė bashkėpunim mes meje Big Bastės dhe “Lyrical son”. Kėnga titullohet “Start” ėshtė hip-hop r&b.
Keni pėr tė parė qė ka pėr tė qenė njė sukses. Njė hit i radhės. shumė shpejt nisim edhe xhirimet e klipit.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum