Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mir se erdht n mesin ton .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Nje Video-Komike Interesante Menyrat E Sjelljes Ne Faceboo

Nje Video-Komike Interesante Menyrat E Sjelljes Ne Faceboo

Go down  Message [Page 1 of 1]

Me poshte eshte nje video-komedi e realizuar ne stil bardh e zi (supozohet nje video e 1950, por me Facebook) qe jep disa udhezime per rregullat e sjelljes ne Facebook.

Sado qe shume kush e konsideron Facebook nje humbje kohe, rregullat me poshte jane interesante dhe duhet te ndiqen nga cdo kush.


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum