Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Agron Llakaj pėrjashtohet nga Portokalli

Agron Llakaj pėrjashtohet nga Portokalli

Go down  Message [Page 1 of 1]

Siē mund tė keni dėgjuar, Agron Llakaj po pregaditej pėr largimin e tij nė TV Klanin, ku do tė udhėheqė kuizin “Kush do tė bėhet milioner?”. Por ndodhi diēka e pa pritur. Nė fastivalin “Kėnga Magjike”, ai u bė pvr njė ēast pjesė e spektaktit, si protagonist nė njė lojė bashkė me Ardit Gjebrenė.


Kjo nuk u ka pėlquer aspak drejtuesve tė Top Medias dhe Top Channel-it, dhe ata kanė vendosur qė ta largojnė atė para kohe nga puna, osė thėnė troē ta pėrjashtojnė nga puna. Kėshtu qė sonte mos u ēuditni qe pate Amin tė prezantoj vetė Portokallinė.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum