Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Nga paniku kalon 5 muaj nė makinė

Nga paniku kalon 5 muaj nė makinė

Go down  Message [Page 1 of 1]

simpatikja

avatar
PrinCesh
PrinCesh
Njė britanike ka kaluar 5 muaj duke fjetur nė veturėn e saj. Por, Lynsey Church, nuk ishte e pastrehė e detyruar nė kėtė mėnyrė tė jetės, por nga paniku frikėsohej tė kthehej nė shtėpi.


Lynsey 30-vjeēare, nuk dėshironte tė largohej nga spitali i sigurt “Wishaw General”, duke jetuar nė parkingun e tyre. Nė veturė hante, pinte e flinte. Gjatė kėtyre pesė muajve nuk shkoi asnjėherė nė shtėpi. Nė maj tė kėtij viti, Lunsey filloi mė fund psikoterapinė, pas sė cilės u kthye nė shtėpinė, tė cilėn e ndanė me tė dashurin e saj 40-vjeēar, Scott Paterson.

View user profile
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum