Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » BendDesk, tavolinė e lakuar virtuale e punės

BendDesk, tavolinė e lakuar virtuale e punės

Go down  Message [Page 1 of 1]

simpatikja

avatar
PrinCesh
PrinCesh
Njė grup shkenctarėsh nė universitetin gjerman "Rheinisch-Westfalischen Technishen Hochschule (RWTH) Aachen", paraqitėn tavolinėn e lakuar vitruale tė punės, paisje e cila nė tėrėsi ėshtė e ndjeshme nė prekje.Koncepti i BendDesk ėshtė i zhvilluar brenda Media Computing Group nė kėtė universitet dhe ėshtė i pėrbėrė nga ekrani i ndjeshėm nė prekje i cili ėshtė i lakuar pėr tė krijuar njė sipėrfaqe vertikale dhe horizontale. E tėrė sipėrfaqja mund tė pėrdoret pėr shfaqjen e ēfarėdo pėrmbajtje dixhitale, duke pėrfshirė dokumentet, fotografitė dhe videon, tė cilat thjeshtė mund tė lėvizen nga sipėrfaqja horizontale nė atė vertikale dhe e kundėrta.

Ekrani ėshtė i lakuar 90 shkallė, ka tri kamera dhe drita IR. Kjo paisje nuk ėshtė ende nė shitje, por ka shumė njerėz tė interesuar rreth saj dhe rreth teknologjisė sė krijimit tė saj.

View user profile
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

keshtu do e karr edhe une nje se me pelqeka shume Razz

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum