Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Me xhaketėshqiptare nė Grand Theft Auto 4

Me xhaketėshqiptare nė Grand Theft Auto 4

Go down  Message [Page 1 of 1]


Pėr tė gjithė fansat e lojėrave elektronike kemi njė lajm. Tashmė tė fiksuarit pas lojės “GrandTheft Auto4” do kenė mundėsinė tė “veshin” dhe xhaketėn shqiptare. Unė nuk jam familjar me lojėn, por kėtė informacion na e dėrgoi njė miku ynė, i cili na tregoi se nė lojėn online ėshtė e mundur tė blesh veshje, armė etj., dhe ai kisht gjetur njė mėnyrė sesi personazhi juaj mund tė blejė veshje shqiptare. Pėr tė mėsuar mė gjerė, ju mund tė vizitoni adresėn

www.gta4onlineguide.com/2008/07/unlockableclothing/ dhe tė merrni falas pėr lojtarin tuaj xhaketėn qė po ju tregojmė nė foto.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum