Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Genta iu jep leksione zviceranėve

Genta iu jep leksione zviceranėve

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Genta iu jep leksione zviceranėve on Tue Nov 30, 2010 11:55 am

Pasi nuk u kualifikua nė finalen e festivalit qė do tė pėrzgjedhė pėrfaqėsuesen zvicerane pėr nė Eurosong, Genta Ismajli, apo ndoshta menaxheri i saj, nuk mund tė rrinin pa i vendosur pikat mbi “I”. Sipas tyre, vlerėsimi nuk ka qenė korrekt, pasi Genta rezulton nė YouTube me shikueshmėrinė mė tė madhe tė videove prezantuese nė kėtė konkurrim. E teksa kjo ėshtė mė se e vėrtetė, sėrish nuk ka tė bėjė fare me vlerėsimin pėrfundimtar, pasi vlerėsimet nuk janė bėrė nėpėrmjet YouTube, por nėpėrmjet linjave telefonike DHE njė jurie speciale, tė cilėt ndanin gjykimin e tyre 50% me 50%. Shikueshmėria nė YouTube mund tė tregojė kuriozitet, por jo vlerėsim e Genta apo menaxheri, pėrpara se tė hedhin deklarata lart e poshtė, do tė ishte mė mirė tė lexonin rregullat e aktiviteteve, nė tė cilat marrin pjesė.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum