Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » U shtri ne vaske per dhimbje barku, duke mos ditur se ......

U shtri ne vaske per dhimbje barku, duke mos ditur se ......

Go down  Message [Page 1 of 1]

U shtri ne vaske per dhimbje barku, duke mos ditur se ajo ishte shtatzėnė lindi

Edhe pse ishte infermiere e arsimuar Jody (25) nuk e dinte se ishte shtatzėne. Lindi nje vajze te shėndoshe disa minuta pasi ishte shtire ne vaske pėr dhimbje barku.Infermierja britanike Jody, e shtrire ne banje per te qetėsuar spazmat, por pas disa minutash me vone lindi vajza Elizabeth. Kjo ka ndodhur 3 jave me pare edhe pse ajo nuk e dinte qe ishte shtatzėne. Mjkete akoma nuk e dine se si ajo nuk ka qene ne dijeni se eshte shtatzėne.
“elisabeth eshte e mrekullueshme, por un isha shumė e frikėsuar derisa ndodhi ngjarja. Nuk e dija se isha shtatzėne” tregonte Jody, e cila tashme ka nje vajze Elvi (5). Ate dite Jody eshte larguar nga puna me heret se nuk eshte ndjere mire.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum