Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Adrian Gaxha & Luana Vjollca, mė nė fund dalin hapur si ēift

Adrian Gaxha & Luana Vjollca, mė nė fund dalin hapur si ēift

Go down  Message [Page 1 of 1]

Nuk e kanė thėnė me zė tė lartė se janė bashkė dhe mė tė dashuruar se kurrė. Edhe pse janė ngacmuar gjithmonė nga gazetarėt, ata janė stepur paksa, aq sa na kanė bėrė tė dyshojmė pėr arsyen po tė kemi parasysh se lidhja e tyre nuk ka asgjė pėr tė fshehur, tė dy janė tė rinj, tė famshėm dhe mbi tė gjitha qė tė dy janė beqarė. Nuk kanė munguar gjithsesi deklaratat e tyre tė dashurisė, hapur nė faqet personale nė facebook ku tregojnė se largėsia e ka shtuar edhe mė shumė mallin, por edhe dashurinė pėr njėri-tjetrin. Gjithsesi, i pari qė theu akullin ishte Adriani, i cili pėr “Gazeta shqiptare” pak javė mė parė e pranoi qė ishte i lidhur me Luanėn, ndėrkohė qė kjo e fundit nguron tė flasė. Por gjithsesi, nuk ka ngurruar qė tė qėndrojė pranė tė dashurit tė saj nė festėn e organizuar me tė gjithė pjesmarrėsit nė “Kėnga Magjike”, sapo mbaroi nata finale ku dihet qė Gaxha mori ēmim. Ajo ka ndenjur pranė Adrianit dhe nuk ka pasur problem prezencėn e paparacit tonė. Madje, janė puthur para aparatit tė tij si pėr tė na thėnė se atė qė ne e kėrkonim prej kohėsh ata po na e japin me dashamirėsi, konfirmimin pra qė janė bashkė dhe shumė tė dashuruar.


[You must be registered and logged in to see this image.]

Fotoja e parė qė na bėri tė mendojmė se Gaxha dhe Luana janė tė lidhur, daton diku rreth tre vite mė parė, kur ata u panė nė njė nga pubet e Tiranės. Nuk foli asnjėri pėr kėtė lidhje ndėrkohė qė Gaxha ka treguar mė pas se ngurrimi vinte pėr arsyen se Luana ishte akoma minorene.
Tashmė si njė vajzė qė i ka mbushur tė tetėmbėdhjetat Luana nuk e ka problem tė tregojė nė publik qė ėshtė nė lidhje me Adrianin, njė djalė shumė simpatik dhe shumė i talentuar dhe me sa dimė ne edhe shumė i pasur.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum