Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » Firefox 4 me Multitouch!

Firefox 4 me Multitouch!

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Firefox 4 me Multitouch! on Tue Nov 30, 2010 12:32 pm

Firefox 4 tashme ka kaluar ne versionin e trete te betes, por akoma nuk eshte gjithēka e vendosur. Gjerat mund te ndryshojne si ne pamjen e programit dhe performance.

Nje veēori qe doja te prezantoja eshte suporti per multitouch i Firefox 4 beta 3, ku ne kete video mund te mesoni me shume. Ekrani juaj duhet te jete i afte te punoj me prekje dhe Firefox 4 ju ben gjithēka me te lehte ne shfletimin e faqeve web.