Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Facebook vlerėsohet mbi 50 miliardė dollarė

Facebook vlerėsohet mbi 50 miliardė dollarė

Go down  Message [Page 1 of 1]

Admin

avatar
Admin
Admin

Pas njė jave tė njė raporti se facebook kushton 35 miliardė dollarė, duke u bazuar nė vlerėn e tanishme tė aksioneve tė partnerėve tė kėsaj faqe, tani vlera ka kaluar shifrėn mbi 50 miliardė dollarė.Sipas njė raporti tė “The SecondMarket”, facebook ka arritur vlerėn mė tė madhe nė tregun e teknologjisė sė rrjeteve sociale. Edhe Twitter vlerėsohet me njė ēmim tė lartė prej 30 miliardė ku edhe google dhe yahoo kanė njė ēmim tė ngjashėm prej 25 deri 30 miliardė dollarė.

View user profile http://wWw.ForumiJone.Net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum