Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » Golfi ridizajnon “sytė”

Golfi ridizajnon “sytė”

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Golfi ridizajnon “sytė” on Wed Dec 01, 2010 11:24 am

Vitin e kaluar, Volkswagen ka zhvilluar njė seri tė re, ku ndryshoi dritat e pasme tė Golf 6. Tani, prodhuesi gjerman ka futur risi tė njėjtė edhe tek fenerėt e Golf 6: drita LED (tė ngjajshme me ato tek Audi) tė cilat do tė ofrohet me dėshirė.


[You must be registered and logged in to see this image.]

Dritat e reja tė vendosura nga Golf 6 janė bi-ksenon, dhe me 15 drita LED. Ata do tė shpanzojnė mė pak energji dhe do tė risin dukshmėrinė nė krahasim me dritat e zakonshme.

Pengesa e vetme ėshtė kostoja – njė paketė e tillė me bi-ksenon fenerėt me drita LED nė Gjermani do tė kushtojė 1.310 €. Dhe tek ne me siguri shumė mė shtrejntė


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum