Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Pėr femrat qė dėshirojnė tė duken si Engjull

Pėr femrat qė dėshirojnė tė duken si Engjull

Go down  Message [Page 1 of 1]

Mendoni se modeles e VS thjesht kanė njė bukuri dhe trup perfekt sepse zoti jua ka dhuruar atyre atė? Nėse mendoni kėshtu gaboheni.
Ndoshta ju nuk mund tė pėrballoni tė veshin tė brendshmet e Victoria’s Secret, por keni tė drejtė tė dukeni si engjujt e Victoria. Dhe pėr kėtė mund t’ju ndihmojė Justin Gelband, i cili nuk dizajnon veshjet e VS, por trupat e manekeneve tė tyre.

Ja disa kėshilla qė mund t’ju ndihmojnė, ndėrsa nė fund ju preferoj qė tė shikoni edhe video klipin.

1 Ngadalė me ushtrimet pėr kėmbėt

Gelband preferon ngritjen e peshave te larta me kėmbė. Ushtrimet e kėmbėve duhet vetėm tė ruajnė strukturėn muskulore e jo ta forcojnė atė.

2 Personalizoni ushqimin tuaj

Nuk mundet qė ju tė mbani ēdo dietė qė mund ta lexoni nė internet. Gelband thotė se secila vajzė duhet ti nėnshtrohet njė diete tė veēantė qė varet nga lloji i gjakut tė saj. Ai beson se grupi i gjakut pėrcakton mėnyrėn se si ne tresim ushqimi.

3 Qėndrimi ėshtė vendimtar

Ju duhet tė jeni tė pėrkushtuar dhe tė vendosur kur tė vendosni ti nėnshtroheni njė diete dhe ushtrimeve. Ushtrimet pėr pjesėn e mesme tė trupit tė pėrcaktojė mėnyrėn e mbajtjes, e cila ėshtė tejet e rėndėsishme. Nė rutinėn e tij ai preferon stėrvitje dhe pilates, si dhe ushtrime pėr tė balancuar forcimin e barkut dhe kofshėt.

4 Vende qė duhet tė pėrqėndrohen

Kofshėt, brendėsia e kofshave dhe barku. Kėto janė tri pjesėt mė tė rėndėsishme. Ju thjesht nuk mund qė tė forconi secilin muskul nė trupin tuaj. Pėrcatoni pjesėt mė tė rėndėsishme me tė cilat duhet tė punoni.
_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum