Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Edhe Tarzani do tė xhelozonte hudhjet e tij

Edhe Tarzani do tė xhelozonte hudhjet e tij

Go down  Message [Page 1 of 1]

Nga arsye tė panjohura dhe nėn rrethana tė paqarta, njė i dashuruar i sporteve ekstreme, Michael Wilson, filloi tė kėrcejė mbi sipėrfaqen e liqenit Tahoe, nga njė lartėsi qė mund tė jenė edhe vdekjeprurėse. Thjesht kur hudhesh nga lartėsi me tė mėdha se 50 metra, sipėrfaqja e ujit shėndrohet nė njė sipėrfaqe thuajse asfalti.


Djali nuk kishte asnjė vėshtirėsi pėr tė kaluar njė ditė tė tėrė duke kėrcyer dhe shijuar adrenalinėn. Ai ishte njė Tarzan i vėrtetė. Dhe e dini se nga ku e mer ky djal gjithė atyė fuqi ? Siē thotė ai vetė ai, nga njė sanduiē qė i bėri mamaja

Shikoni me poshte videon ..........

_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum