Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Sulmohet me gurė autobusi i "Galaktikėve"

Sulmohet me gurė autobusi i "Galaktikėve"

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Sulmohet me gurė autobusi i "Galaktikėve" on Wed Dec 01, 2010 12:01 pm

Edhe pse futbollistėt e Realit tė Madridit ishin pritur ngrohtėsisht nga rreth 2 000 tifozė tė tyre nė Aeroportin “El Prat” tė Barcelonės, rruga e tyre nuk ka qenė e kėndshme mė vonė. Para shkuarjes sė tyre nė hotelin “Juan Carlos I”, autobusi i futbollstėve tė Realit qėshtė qėlluar me gurė nga disa tifozė radikalė tė Barcelonės.

Njė gur e kishte qėlluar xhamin nė afėrsi tė tė cilt ishin ulur Raul Albiol dhe Alvaro Arbeola, por pėr fat tė tyre nuk janė lėnduar. Diēka mė keq e ka pėsuar zyrtari pėr siguri i klubit, i cili ishte qėlluar nė kokė dhe shpinė mė gurė, por as ai nuk e ka kėrkuar ndihmėn mjekėsore.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum