Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Programe/ Tutoriale/ Filma » Filma » Exam - Provimi

Exam - Provimi

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Exam - Provimi on Wed Dec 01, 2010 12:06 pmTetė kandidatė tė talentuar kanė arritur nė fazėn finale tė pėrzgjedhjes sė njė punonjėsi nė njė kompani tė fuqishme dhe misterioze. Pasi hynė nė dhomė ato kanė 80 min pėr t’ju pėrgjigjur njė pyetjeje tė thjeshtė dhe vetėm 3 rregulla: nuk duhet tė flasin me rojen, nuk duhet tė dėmtojnė letrėn qė kanė pėrpara dhe nuk duhet tė ikin nga dhoma ose do tė skualifikohen.

[You must be registered and logged in to see this image.]
_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum