Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve »  Nostalgji ne tinguj...

Nostalgji ne tinguj...

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Nostalgji ne tinguj... on Sat Dec 04, 2010 7:39 pm

simpatikja

avatar
PrinCesh
PrinCesh
Sot ne nje cep te shtepise gjeta nje kuti. Mbi te ishte shkrimi im dhe lexonte "Muzike"... E kisha harruar kutine qe e kisha mbushur qe kur isha e vogel. Fillova ta hapja me kureshtje. Ishte plot me kaseta te ruajtura qe para se te dilnin CD-te. U kenaqa tek degjoja kenget qe vetem me ngjallnin nostalgji per vitet e shkolles, shoqerine e vjeter...

E hap kete teme te sjell disa nga keto kenge. Shpresoj te na sillni dhe te rikutjojme bashke kenge qe dikur kane qene hite per ne (dhe jane per disa).


View user profile

2 Re: Nostalgji ne tinguj... on Sat Dec 04, 2010 7:40 pm

simpatikja

avatar
PrinCesh
PrinCesh

View user profile

3 Re: Nostalgji ne tinguj... on Sat Dec 04, 2010 7:40 pm

simpatikja

avatar
PrinCesh
PrinCesh

View user profile

4 Re: Nostalgji ne tinguj... on Sat Dec 04, 2010 7:40 pm

simpatikja

avatar
PrinCesh
PrinCesh

View user profile

5 Re: Nostalgji ne tinguj... on Sat Dec 04, 2010 7:41 pm

simpatikja

avatar
PrinCesh
PrinCesh

View user profile

6 Re: Nostalgji ne tinguj... on Sat Dec 04, 2010 7:42 pm

simpatikja

avatar
PrinCesh
PrinCesh

View user profile

7 Re: Nostalgji ne tinguj... on Sat Dec 04, 2010 7:42 pm

simpatikja

avatar
PrinCesh
PrinCesh

View user profile

8 Re: Nostalgji ne tinguj... on Sat Dec 04, 2010 7:42 pm

simpatikja

avatar
PrinCesh
PrinCesh

View user profile

9 Re: Nostalgji ne tinguj... on Sat Dec 04, 2010 7:44 pm

simpatikja

avatar
PrinCesh
PrinCesh

View user profile

10 Re: Nostalgji ne tinguj... on Sat Dec 04, 2010 7:44 pm

simpatikja

avatar
PrinCesh
PrinCesh

View user profile

11 Re: Nostalgji ne tinguj... on Sat Dec 04, 2010 7:53 pm

simpatikja

avatar
PrinCesh
PrinCesh

View user profile

12 Re: Nostalgji ne tinguj... on Sat Dec 04, 2010 7:53 pm

simpatikja

avatar
PrinCesh
PrinCesh

View user profile

13 Re: Nostalgji ne tinguj... on Sat Dec 04, 2010 7:54 pm

simpatikja

avatar
PrinCesh
PrinCesh

View user profile

14 Re: Nostalgji ne tinguj... on Sat Dec 04, 2010 7:54 pm

simpatikja

avatar
PrinCesh
PrinCesh

View user profile

15 Re: Nostalgji ne tinguj... on Sat Dec 04, 2010 7:55 pm

simpatikja

avatar
PrinCesh
PrinCesh

View user profile

16 Re: Nostalgji ne tinguj... on Sat Dec 04, 2010 7:56 pm

simpatikja

avatar
PrinCesh
PrinCesh

View user profile

Sponsored content


Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum