Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mir se erdht n mesin ton .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » "Amanet" nga Vesa Luma

"Amanet" nga Vesa Luma

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 "Amanet" nga Vesa Luma on Sat Dec 04, 2010 8:03 pm

simpatikja

avatar
PrinCesh
PrinCesh
Ishteee...
Per tyy paK e veshTiiR
Dojeee...
Doje ti nj VaJz t miiR... Ahh!
KerkoJee shum shum
PoR joo teek un nuk e gjeen
nuk e gjeen . . .Nonaaa
AmaneT ty ta ka LooN
Poor lodhesh...
edhe doN edhe nuK doon...Ahh!
Qikken e shpiiS ti nuK po e gjeN dhe,
vazhdooN ti kerkooN...

Reff:x2
A'AmaneT noNa ta ka Lon
Ti e di veT FjaLen e ke dhoN
Sa heeR ke me u thy
AsnjoNa s'bon per Ty ty
AmaNetin duhesh me kryy...

Ishteee...
Per tyy paK e veshTiiR
Dojeee...
Doje ti nj VaJz t miiR... Ahh!
KerkoJee shum shum
PoR joo teek un nuk e gjeen
nuk e gjeen . . .Nonaaa
AmaneT ty ta ka LooN
Poor lodhesh...
edhe doN edhe nuK doon...Ahh!
Qikken e shpiiS ti nuK po e gjeN dhe,
vazhdooN ti kerkooN...

Reff:x4
A'AmaneT noNa ta ka Lon
Ti e di veT FjaLen e ke dhoN
Sa heeR ke me u thy
AsnjoNa s'bon per Ty ty
AmaNetin duhesh me kryy...

A'Amaneet...! neeT
A'Amaneet...! neeT
A'Amaneet...! neeT

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum