Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Al Qaeda thotė se do ta rrėmbejmė Ronaldon!

Al Qaeda thotė se do ta rrėmbejmė Ronaldon!

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Al Qaeda thotė se do ta rrėmbejmė Ronaldon! on Sat Dec 04, 2010 11:58 pm

Grupi mė i madh terrorist nė botė, Al Qaeda, i ėshtė gėzuar fort pėrcaktimit tė Katarit, pėr mikpritės tė Botėrorit 2022.

Militantėt kanė shfaqur menjėherė mesazhe kėrcėnuese nė internet.

"Finalja e Kupės sė botės nė Katar, do tė jetė mė interesante se asnjėherė. Futbollisti portugez Cristiano Ronaldo do tė rrėmbehet dhe Al-Qaeda do fitojė garėn ", shkruan njė militant nė njė forum arab.

Kėrcėnime ka edhe pėr Rusinė, qė do organizojė Botėrorin nė 2018.

"Nė 2018 vėllezėrit tanė qė janė nė Emiratet e Kaukazit do na ndihmojnė, do tė mbėshtesin kauzėn tonė", shkruajnė ekstremistėt.

Militantėt islamikė harrojnė se Cristiano Ronaldo nė Botėrorin e Katarit do tė jetė nė moshėn 37 vjeēare, larg kėsaj formed dhe mbase nuk do tė luajė mė pėr Kombėtaren e Portugalisė.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum