Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Indi, armė me spec djegės

Indi, armė me spec djegės

Go down  Message [Page 1 of 1]

Ushtria indiane zgjedh njė pėrbėrės tė vecantė pėr tė ndėrtuar armėt e luftės kundėr terrorizmit.
Bėhet fjalė pėe njė perim, specin mė djegės nė botė. Disa teste me granatė kanė treguar efikasitetin e madh tė armės sekrete, e cila funksionon si gazi lotėsjellės.

Speca qė njihet edhe si "bhut jolokia" ka hyrė nė librin Guinness si mė pikantja nė botė. Lajmin e konfirmon ushtria sipas se cilės, “granata me spec djegės ėshtė testuar nė laboratoret e ushtrisė”.

Por speci mund tė pėrdoret edhe pėr armė tė tjera. "Bhut jolokia" kultivohet nė zonėn veri-lindore tė Indisė dhe pėrdoret pėr kurimin e sėmundjeve tė stomakut.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum