Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Beckham, kryetar i Federatės sė Anglisė?

Beckham, kryetar i Federatės sė Anglisė?

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Beckham, kryetar i Federatės sė Anglisė? on Sun Dec 05, 2010 11:27 pm


Federata Angleze e Futbollit (FA), ėshtė duke e menduar seriozisht mundėsinė e emėrimit tė David Beckhamit si kryetar tė FA.

Sipas "News of the World", FA e sheh Beckhamin si njeriun e vetėm i cili mund tė rivendosė marrėdhėniet me FIFA-n, tė cilat janė acaruar tepėr pas ngjarjeve kontroverse kohėve tė fundit, duke pėrfshirė kėtu dhe dėshtimin e Anglisė pėr tė fituar kandidaturėn e organizimit tė Botėrorit 2018.

Nga ana tjetėr, thuhet se Beckham mund tė emėrohet edhe si anėtar i komitetit ekzekutiv tė FIFA-s.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum