Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Hulio Sezar i rikthehet stėrvitjes

Hulio Sezar i rikthehet stėrvitjes

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Hulio Sezar i rikthehet stėrvitjes on Sun Dec 05, 2010 11:28 pm

Portieri brazilian i Interit po riaftėsohet nga dėmtimi muskulor dhe me shumė gjasa do tė jetė i gatshėm pėr trajnerin Rafa Benitez nė Botėrorin e Klubeve.

Braziliani i katėrkėndėshit zikaltėr nuk luan qė prej 29 tetorit, kur pėsoi njė tėrheqje nė kofshėn e djathtė gjatė ndeshjes sė fituar 1-0 nė fushėn e Xhenovas. Ky dėmtim u pasua nga njė problem muskulor mė 18 nėntor. Rafa Benitez shpreson ta ketė plotėsisht tė gatshėm Sezarin pėr Botėrorin e Klubeve nė Abu Dhabi, ku zikaltrit do tė luajnė nė gjysmėfinale mė 15 dhjetor.

Ndėrkaq, pėr transfertėn me Verder Bremenin nė Champions, tekniku spanjoll nuk do tė ketė Stankoviēin, i dėmtuar gjatė ndeshjes sė humbur 3-1 nė fushėn e Lacios. Lajme tė mira vijnė nga Mariga, Milito e Mansini, qė tė tre tė gatshėm pėr sfidėn e fundit nė grupin A, vendimtare pėr kampionėt qė janė nė luftė me Totenhemin pėr vendin e parė.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum