Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Bruksel, hidhet nga pallati, vret edhe njė kalimtar

Bruksel, hidhet nga pallati, vret edhe njė kalimtar

Go down  Message [Page 1 of 1]

Njė grua nė Belgjikė ėshtė hedhur nga kati i 12-tė duke vrarė veten dhe deri kėtu, lajmi hyn tek rubrika e kronikės sė zezė, por jo gjithė skena ėshtė rutinė.
Me hedhjen e saj nga pallati, 65 vjecarja ka zėnė poshtė njė kalimtar, dukė i marrė jetėn edhe atij. E moshuara vuante nga depresioni, cka e ka bėrė tė shkojė nė tarracėn e pallatit qė ndodhet nė lagjen “Auderghem” tė Brukselit nga ku ėshtė hedhur.

Viktima e saj ėshtė edhe njė 72 vjecar qė po kalonte rastėsisht poshtė.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum