Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Humb njeriun prej debore, telefonon policine.

Humb njeriun prej debore, telefonon policine.

Go down  Message [Page 1 of 1]

Njė grua esht quajtur "e papėrgjegjshme", pasi ka telefonuar 999 pėr tė raportuar vjedhjen e burrit prej dėbore tė saj, rraporton policia e Kent.

Forcat njoftojne se njė grua, nga Chatham nė Kent, pohoi se incidenti duhej pėrfshirė nė polici, sepse ajo kishte ndėrtuar burrė dėbore duke pėrdorur monedha pound nė vend tė syve, dhe luge caji si krahe.

Gjatė thirrjes telefonike gruaja komentoi se rruga ku ajo jeton nuk ishte e bukur, por ajo nuk e kishte pritur dikush te vidhte burrin prej dėbore te saj.

Operatorėt kan kontaktuar se janė paraqitur mijėra telefonata nė lidhje me borėn e madhe dhe temperatura nėn zero nė tė gjithė qarkun. Policia ne Fuqi Kent, tha se ata e kėshilluan gruan pėr emergjencat reale e cilat duhet te kontaktonin 999.

Gjatė bisedės gruaja komentoi se kishte pasur njė vjedhje jashtė shtėpisė sė saj. Ajo vazhdoi se, ajo nuk kishte qenė pėr tė kontrolluar burrin prej dėbore te saj pėr pesė orė, por kur ajo doli jashtė pėr njė cigare, ai ishte zhdukur. Kur u pyetėn se cili ishte zhdukur, ajo tha se snowman i saj kishte shkuar dhe se ajo e kishte menduar se ai do tė jetė i sigurt.

Operatori ishte nė dyshim nėse gruaja ishte duke folur pėr njė zbukurim, pėr tė cilat ajo iu pėrgjigj se ai ishte njė burrė dėbore bėrė prej dėborės.

Kryeinspektori Simon Black, i policise Kent, tha se thirrja mund tė kishte kushtuar jetėn e dikujt nqs po mundoheshin te lidheshin me policine, nderkohe ne po shqyrtonim ceshtjen e nje snowman. Ai e quajtur gruan ne fjale 'tėrėsisht tė papėrgjegjshėm'


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum