Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Japoni, shpiket lavatricja pėr qentė

Japoni, shpiket lavatricja pėr qentė

Go down  Message [Page 1 of 1]

A e dini se cila ėshtė shpikja e fundit e japonezėve? Njė lavatrice me larje tė shpejte pėr qentė. Miqtė e njeriut aty mund tė lahen, shplahen dhe thahen pėr vetėm 33 minuta.
"Lavatricja pėr qentė" gjendet nė "Pet World Joyful Honda", qė ndodhet nė Tokio, njė dyqan ku mund tė gjesh cfarė tė duhet pėr kafshėt shtėpiake.

Dhe kjo lavatrice kushton shumė lirė, vetėm 8 euro dhe me siguri qė do t'i vijė nė ndihmė shumė shpejt kujtdo qė ka kafshė shtėpiake dhe do t'i mbajė ata sa

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum