Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » Facebook me dizajn tė ri

Facebook me dizajn tė ri

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Facebook me dizajn tė ri on Tue Dec 07, 2010 10:18 am

Mė shumė hapėsirė pėr fotografitė dhe mundėsi tė reja pėr t’u anėtarėsuar.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kėtė ofron dizajni i ri i FB, qė ka vendosur tė pasurojė faqet e profileve pėr t’i dhėnė mundėsi pėrdoruesve tė tregojnė historinė e tyre.

Lajmin e kanė bėrė tė ditur nė njė intervistė pėr CBS, numri njė i rrjetit social Mark Zuckerberg, qė nuk ka pėrjashtuar njė kuotim tė ardshėm nė bursė tė shoqėrisė.

Zuckerberg ka theksuar se ka refuzuar nė 2006-ėn njė ofertė prej 1 miliard dollarėsh


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum