Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Boks, Rrezarta Shkurta vs Rozana Radi?!

Boks, Rrezarta Shkurta vs Rozana Radi?!

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Boks, Rrezarta Shkurta vs Rozana Radi?! on Tue Dec 07, 2010 2:10 pm

Ylli i hitit "Budallaēkė e Vogėl", Rrezarta Shkurta, kohėve tė fundit ėshtė bėrė tepėr problematike nėpėr klubet e natės sė kryeqytetit shqiptar - Tirana.

Disa media nė Shqipėri raportojnė qė kėngėtarja nė fjalė (Rrezarta) e kishte ofenduar 'kolegen' e saj Rozana Radi me fjalė tė rėnda, ku si pasojė e gjithė kjo fjalosje pėrfundoi me grushta...

Raportohet qė tė dyja kėngėtaret e kanė prononcuar njėra tjetrėn nė polici.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum