Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Noizy ndiqet deri nė tualet! (Foto)

Noizy ndiqet deri nė tualet! (Foto)

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Noizy ndiqet deri nė tualet! (Foto) on Tue Dec 07, 2010 2:11 pm

E ka tashmė pėr zakon qė pas ēdo koncerti, si pasojė e energjive tė shpenzuara, Noizyn e kap vapa dhe heq bluzėn… Kėshtu e ka bėrė dhe nė njė nga koncertet e tij tė fundit, ku pasi ka pėrfunduar performancėn e tij, i ėshtė drejtuar tualetit.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ėshtė gjithmonė nė qendėr tė vėmendjes sė femrave, dhe me sa duket njėra prej tyre e ka ndjekur drejt tualetit pėr t’i rrėmbyer njė foto. Duket se simpantizantja e tij e ēmendur pas reperit e ēliruar nga komplekset e ka ndjekur atė pa problem deri nė tualet.

Foto ėshtė shkrepur me shpejtėsi, ndėrsa Noizy i kapur nė befasi ka qeshur nga sikleti, ndėrsa i ka kėrkuar tė largohet.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum