Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Jolie ėndėrron tė jetojė nė Afrikė

Jolie ėndėrron tė jetojė nė Afrikė

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Jolie ėndėrron tė jetojė nė Afrikė on Wed Dec 08, 2010 11:42 am

Angelina Jolie ėndėrron qė tė jetojė njė ditė nė Afrikė me tė dashurin Brad Pitt dhe fėmijėt e tyre, kur karriera e tyre tė mos jetė me shumė angazhime.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ylli i “Tourist”, e cila ėshtė duke rritur gjashtė fėmijė me partnerin Brad Pitt, planifikon qė tė zhvendoset nė kontinentin e Afrikės, kur tė marrė mė pak oferta pėr aktrim.

“Unė mund tė mendoj se vitet e ardhshme mund tė mos kem dhe aq shumė punė pėrpara. Nuk ėshtė se do tė pensionohesha, por do tė pranoja mė pak oferta. E vėrteta ėshtė se unė do tė doja qė tė zhvendosesha nė Afrikė. Do tė mė pėlqente qė tė kaloja sa mė shumė kohė duke udhėtuar me aeroplan. Dhe artistikisht, do tė ketė gjėra tjera tė cilat mund t`i bėj”, ka thėnė Jolie.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum