Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Timberlake lėndohet gjatė xhirimeve

Timberlake lėndohet gjatė xhirimeve

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Timberlake lėndohet gjatė xhirimeve on Wed Dec 08, 2010 11:44 am

Kėngėtari dhe aktori Justin Timberlake ka pėsuar njė lėndim nė xhirimet pėr filmin e tij tė ri, por ka insistuar se kėmba e tij nuk ėshtė “e dėmtuar papėrmirėsueshėm”.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ylli i pop muzikės ėshtė lėnduar derisa po filmonte pėr filmin e ri fantastiko-shkencor “Now”, tė mėrkurėn e kaluar. Xhirimet ishin ndalur pėrkohėsisht por aktori e kėngėtari ka thėnė se ka vazhduar xhirimet pavarėsisht dhimbjes.

Timberlake tashmė ėshtė hapur nė lidhje me lėndimin dhe ka pranuar se fajin pėr incidentin e kishte vetė ai.

Ai ka thėnė pėr “Entertainment Tonight”: “Kėmba ime…nuk ėshtė aq keq. Do tė bėhet mirė. Nuk ėshtė shumė e dėmtuar…unė vetėm e kam lėnduar pak. Do tė doja tė kisha njė rrėfim mė tė mirė pėr mėnyrėn se si u futa me dikė nė kėtė luftė Kung Fu tė Bruce Lee dhe frazėn “do tė duhej ta shihnit kundėrshtarin” por fatkeqėsisht unė ia kam bėrė vetes”. Nė kėtė film luan edhe aktorja Amanada Seyfried.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum