Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » 5 shenja se ai/ajo do tė pėrfundojė lidhjen

5 shenja se ai/ajo do tė pėrfundojė lidhjen

Go down  Message [Page 1 of 1]

Nėse doni ta gjeni nėse marrėdhėnia juaj ėshtė aq e fortė sa duket mėnyra mė e mirė pėr tė testuar ėshtė qė tė shkoni me pushime sė bashku ose tė filloni tė jetoni sė bashku 24 orė ėshtė e mjaftueshme pėr tė zbuluar nėse personi qe ėshtė me ju eshte i vėrtetiMegjithatė,pash pushimit mos u ēuditni qe partneri do tu thonte se nuk do te jeni e bashke. Pėr te mos qene te ēuditur kėto janė pesė shenja qė tregojnė se marrėdhėnia juaj mund tė jetė para fundit.

1.Partneri i juaj apo partnerja gjate festave fut nje partner te tret te seksit te kundėrt dhe fillon intensivisht qe te lidhet me te. Kjo eshte shenja e pare dhe e sigurte qe tregon se dicka nuk eshte ne rregull me lidhjen tuaj
2.Partneri dėshiron ti bėn gjerat pa ju nuk eshte arsyeja nese shkon ne shitore vet por eshte kur deshiron te shkon ne pushim i vetėm te del i vetėm ne festa.
3.Nuk grindeni per gjerat qe jeni grindur me heret.
4.Ne kohen kur jeni ne pushim partneri apo partnerja fillon te ketė njė perspektive tjetėr dhe do te vėreni se shumė gjera nuk i keni te pėrbashkėta,
5.Deshiron tu thotė dicka pas 3 javėsh nga ardhja e pushimit.Zakonisht tre javė pas udhėtimit, kur gjėrat do tė vendosen ne rregull mund tė ndodhė qė partneri do tju thote se ėshtė e nevojshme pėr tė folur, biseda te tilla nė tė shumtėn e rasteve pėrfundojnė me ndėrprerjen e marrėdhėnies, sepse ai ose ajo ne udhėtimin ka kuptuar se ju nuk jeni person qė dėshiron tė jetė


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum