Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Qerpikė pėr veturėn tuaj!

Qerpikė pėr veturėn tuaj!

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Qerpikė pėr veturėn tuaj! on Wed Dec 08, 2010 12:14 pm

Nga Carlashes, vijnė produktet mė tė reja dhe mė tėrheqėse pėr makinėn tuaj. Pajisjet e kėtilla janė krijuar posaēėrisht pėr vajzat, me qėllim qė veturat e...... tyre tė kenė njė prekje tė bukur femėrore.

Carlashes shiten nga Turbo Style Products, njė kompani e re qė u formua nė janar tė vitit 2010 dhe misioni i kėsaj kompanie ėshtė qė tė kryesojė tregun e produkteve femrore pėr makina.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

2 Re: Qerpikė pėr veturėn tuaj! on Wed Dec 08, 2010 12:17 pm_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

3 Re: Qerpikė pėr veturėn tuaj! on Wed Dec 08, 2010 12:18 pm


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

4 Re: Qerpikė pėr veturėn tuaj! on Wed Dec 08, 2010 3:25 pm

simpatikja

avatar
PrinCesh
PrinCesh
nje si keto dua une

qenkan me te vertet te mrekullueshme Smile

View user profile

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum