Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Ha qėllimisht xham nė restorant, padit pėr ushqimin

Ha qėllimisht xham nė restorant, padit pėr ushqimin

Go down  Message [Page 1 of 1]

simpatikja

avatar
PrinCesh
PrinCesh
Njė ēift nė Boston pranoi se ka mbledhur me qindra mijėra dollarė pagesa, pasi kanė ngrėnė qėllimisht xham nė restorante, hotele dhe ushqimore, duke i paditur mė pas.Ronald Evano, 49-vjeēar u shpall fajtor pėr 20 krime, komplot, mashtrim, pėrgjim, grabitje tė identitetit, pėr shkak tė pohimeve tė rreme nė lidhje me identitetin qė i ka dhėnė Sigurimeve Shoqėrore.
Evano dhe gruaja, Mary, kanė marrė mė shumė se 200 mijė dollarė nga restorantet dhe janė nė borxh me 100 mijė dollarė me spitalet ku kanė shkuar tė mjekohen pasi kanė ngrėnė qelq.

Nė njė rast tė vetėm kanė marrė 45 mijė dollarė nga njė restorant.

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum