Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Ankesa, sygjerime dhe verejtje » Kerkese !!!

Kerkese !!!

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Kerkese !!! on Wed Dec 08, 2010 4:25 pm

simpatikja

simpatikja
PrinCesh
PrinCesh
Do te kisha deshire te kishim edhe nje kend per femijet se me duket sikur nuk u kemi lene shume hapsire atyre

Me qe jam edhe pjese e satfit besoj se do plotesohet Razz

View user profile

2 Re: Kerkese !!! on Wed Dec 08, 2010 5:04 pm

Hhhhhhhhmmmmmmmmmmmmmmmm me ne fund nje kerkese

Normalisht qe ke te drejte Smile

Femijet jane qenia me hyjnore


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

3 Re: Kerkese !!! on Fri Dec 10, 2010 2:45 pm

simpatikja

simpatikja
PrinCesh
PrinCesh
Thnx per plotesimin e kerekese Smile

View user profile

Sponsored content


Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum