Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Lokalet japin pije falas per Krishtlindje

Lokalet japin pije falas per Krishtlindje

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Lokalet japin pije falas per Krishtlindje on Thu Dec 09, 2010 10:38 am

Londer, 1 dhjetor – Mbi 8 000 lokale ne Britanine e Madhe ne bashkepunim me Coca Cola-n do t’i ofrojne pije falas mysafireve te tyre, ne kuader te fushates per zvogelimin e konsumuesve te alkoolit ne rruge.Ministri pergjegjes per sigurine e rrugeve, Mike Penning, ka thene se ne kuader te fushates se lartpermendur, cdo kalimtar me nje pije te blere do te marre edhe nje falas.

Vitin e kaluar ne Britanine e Madhe, ne aksidentet gjate Krishtlindjeve te shkaktuara nga kalimtaret e dehur kane humbur jeten 380 persona.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum