Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Programe/ Tutoriale/ Filma » Download Programe » M!crosoft 0ffice 2010 Professional Plus x64/x86 Final (Pre-A

M!crosoft 0ffice 2010 Professional Plus x64/x86 Final (Pre-A

Go down  Message [Page 1 of 1]

[You must be registered and logged in to see this link.]

WinApp | M!crosoft 0ffice 2010 Professional Plus x64/x86 Final (Pre-Activated)-MO2010 | 1.5 GB

With Microsoft Office Professional Plus 2010, your people get a wide range of powerful new ways to do their best work from more places – whether they’re using a PC, smartphone or web browser. From insightful updates to Excel, PowerPoint, Word and Outlook, to new server integration capabilities that make it easier for everyone to track, report and share vital information, Office Professional Plus 2010 offers the complete package through familiar, intuitive tools.What's Included

Word
OneNote
InfoPath
PowerPoint
Access
SharePoint Workspace
Outlook with Business Contact Manager
Publisher
Communicator
Excel

Homepage


Download


Code:
hotfile
http://hotfile.com/dl/35930134/691e0d4/sobisvn_2010x64x86.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/35930141/ade6d62/sobisvn_2010x64x86.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/35930140/844dc32/sobisvn_2010x64x86.part3.rar.html
http://hotfile.com/dl/35930145/b6583de/sobisvn_2010x64x86.part4.rar.html
http://hotfile.com/dl/35930137/62bd0f2/sobisvn_2010x64x86.part5.rar.html
http://hotfile.com/dl/35930142/c1fed67/sobisvn_2010x64x86.part6.rar.html
http://hotfile.com/dl/35930136/9ac7222/sobisvn_2010x64x86.part7.rar.html
http://hotfile.com/dl/35930144/906e3df/sobisvn_2010x64x86.part8.rar.html

View user profile http://www.forumijone.net
Ne se keni probleme me linkun e pare

Merre download me Torren
full edhe working

Code:
http://www.queentorrent.com/?n=4451701&t=microsoft-office-2010-pro-plus-x64-%26-x86-14.0.4743.1000-full

copy paste the code edhe jepi enter

View user profile http://www.forumijone.net
ose edhe nje link tjeter

[url][You must be registered and logged in to see this link.]

View user profile http://www.forumijone.net

Sponsored content


Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum