Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » Kroacia paraqet trenin elektrik

Kroacia paraqet trenin elektrik

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Kroacia paraqet trenin elektrik on Thu Dec 09, 2010 11:35 am

Njė model kroat shfaqet nė njė panair tė Berlinit. Gjithashtu nė lajmet shkencorė dhe teknologjikė: RS dhe Serbia nėnshkruajnė njė marrėveshje bashkėpunimi dhe Rumania merr ēmimet e lartė nė njė konkurrim nė Moskė
Njė model treni elektrik pėr sistemin rajonal tė Kroacisė do tė paraqitet nė Panairin Ndėrkombėtar tė Tregtisė pėr Teknologjinė e Transportit, InnoTrans, nė Berlin tė martėn (21 shtator) deri tė premten. Njėsia elektrike e shumėfishtė ėshtė prodhuar nga Koncar-Electrical Vehicles dhe TZV Gredelj, pėr ndėrmarrjen shtetėrore Croatian Railways.

[You must be registered and logged in to see this image.]


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum