Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » A i shtyn PARAJA ēiftet drej tradhėtisė ? ?

A i shtyn PARAJA ēiftet drej tradhėtisė ? ?

Go down  Message [Page 1 of 1]

Ka disa arsye pse partnerėt priren tė tradhėtojnė. Pėr tipat e pa qėndrueshėm kjo bėhet edhe mė e parezistueshme.


Sipas studimeve tradhėtitė janė mė tė theksuara gjatė sezonit veror. Atėherė kur provokimet dhe tendencat pėr tė rėnė nė rrjetėn e tradhėtisė janė edhe mė tė larmishme.
Por pėrse “tė dashuruarit” tradhėtojnė ? ? ?
Spektėr gjatė kėtij sezoni veror do tė ju sjellė njė guidė tė tėrė psikologjike pėr tė kuptuar dhe forcuar nė tė njėjtėn kohė atė qė ju pėrket ju dhe pa dyshim ju mban gjallė.
Nė kėtė numėr do tė flasim pėr tradhėtinė e partnerėve e ndikuar kjo nga ana financiare.
Pushimet verore jo mė kot cilėsohen si koha e “pėrtypjes” sė ēiftit. Sa prej jush pėrtypeni gjatė verės para se tė hidhni njė hap… hap qė realisht mund tė rezultojė i rrezikshėm.
Pse jo edhe shkatėrrimtar.
Njė dashuri kushton shtrenjtė e nga ana tjetėr njė dashuri kushton edhe lirė.
spekter


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum