Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Torte me hashash per mesuesit

Torte me hashash per mesuesit

Go down  Message [Page 1 of 1]

Nja dhjete mesues te nje shkolle ne Lueneburg, ne veri te Gjermanise, perfunduan ne spital pasi kane ngrene nje torte me hashash. Torta ishte gjetur si nje dhurate anonime ne sallen e mesuesve. Mesuesit thane se kishin ndjere te perzjera dhe marrje mendsh."Ata mendonin se mos ishte helmim nga ushqimi, por mjeket e kuptuan menjehere problemin." ka thene nje zedhenes i policise. "Ata kishin te gjitha simptomat e personave qe jane nen efektin e droges." tha ai.

Mesuesit nuk kishin dyshuar aspak. Nuk ishte gje e rralle qe ata te merrnin embelsira nga nxenesit. Fale analizave te gjakut dhe analizave qe i'u bene nje cope torte qe kishte tepruar u siguruan qe behej fjale per hashash.

Mesuesit ishin jashte rrezikut, dhe pasi u kuruan, u nxoren nga spitali. Por policia nuk ka mundur te identifikoje autoret e kesaj shakaje te papergjegjshme. Tani per tani mesuesit jane ende si ne shok.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum