Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Makinė Bugatti Beyonce i dhuron Jay-Z-sė

Makinė Bugatti Beyonce i dhuron Jay-Z-sė

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Makinė Bugatti Beyonce i dhuron Jay-Z-sė on Fri Dec 10, 2010 11:17 am

Beyonce i ka dhuruar partnerit tė saj Jay-Z njė Bugatti, makinėn sportive mė tė shpejtė nė botė me vlerė 1.3 milionė sterlina.


[You must be registered and logged in to see this image.]

Njė burim pranė ēiftit tha: “Jay-Z ėshtė njė koleksionues i makinave sportive, por njė Bugatti ėshtė gjithmonė i veēantė. Nuk ėshtė ēėshtja tek ēmimi i makinės sepse pėr Beyonce nuk ėshtė problem paraja, por zgjedhja qė ka bėrė duke blerė njė Bugatti.”

Vitin e kaluar Jay-Z dhe Beyonce ishin ēifti qė kishin fituar mė shumė nė botėn e Showbiz, me 68 milionė sterlina sė bashku.

Jay-Z u martua nė vitin 2008 me kėngėtaren Beyonce pasi e propozoi me njė unazė me vlerė 3 milionė sterlina


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum