Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Fotot nudo tė Cristina Aguileras nė internet

Fotot nudo tė Cristina Aguileras nė internet

Go down  Message [Page 1 of 1]

Cristina Aguilera nuk ka shumnė fat. Sapo ėshtė divorcuar nga burri, nė internet janė paraqitur fotot e saj nudo, pasi hakerėt kishin depėrtuar nė kompjuterin e stilistit tė saj.

Interneti ėshtė mbushur me foto tė saj provokuese, ndėrsa pėrfaqėsuesi i Aguileras ka konfirmuar se fotot janė autentike dhe se nuk bėhet fjalė pėr foto-montazh.

“Fotot Cristinės, qė janė paraqitur nė medie, ilegalisht i kanė marrė hakerėt, tė cilėt kanė depėrtuar nė kompjuterin e stilistit tė kėngėtares”, tha ai.

Foto problematike janė bėrė nė shtėpinė e Cristinės dhe kanė qenė tė dedikuara ekskluzivisht pėr pėrdorim intern.

Nė disa foto kėngėtarja bart kostumin nga sporti i kėngės “Not Myself Tonight”.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net
[You must be registered and logged in to see this image.]


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum