Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Ronaldinjo: Dua tė qėndroj nė Milan

Ronaldinjo: Dua tė qėndroj nė Milan

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Ronaldinjo: Dua tė qėndroj nė Milan on Fri Dec 10, 2010 12:23 pm

Rikthimi si titullar pas njė periudhe tė gjatė tė Ronaldinjos, ka qenė aspak pozitiv. Paraqitje pa ngjyra, vėshtirėsi tė mėdha pėr tė mbuluar njė rol jot ė tij, atė tė sulmuesit tė pastėr. Pėrgatitje fizike jo e mjaftueshme e cila ka ēeduar nė fund, dhe pėr mė tepėr edhe disa fishkėllima nga tribuna.


[You must be registered and logged in to see this image.]

E ardhmja tek Milani e Ronaldinjos duket gjithnjė e mė pak e qartė, “Por unė dua tė qėndroj”, ka thėnė ai nė fund tė ndeshjes, “Dhe e ndjej ngrohtėsinė e tifozave. Jam i qetė dhe pėrpiqem tė jap mė tė mirėn time”, ka thėnė i zakonshmi Ronaldinjo.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum