Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Scherzinger braktis bendin “Pussycat Dolls”

Scherzinger braktis bendin “Pussycat Dolls”

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Scherzinger braktis bendin “Pussycat Dolls” on Fri Dec 10, 2010 12:27 pm

Kėngėtarja Nicole Schrezinger vendosi tė braktisė bendin e saj “Pussycat Dolls” pas shtatė vjetėsh sė bashku dhe t’i pėrkushtohet karrierės sė saj solo.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nicole tashmė tre vjet ėshtė nė lidhje me drejtuesin e Formula 1 Lewis Hamilton-in. Ajo tha se kishte vendosur pėr kėtė, pasi me koleget e saj kishin ardhur nė pėrfundim se koha e tyre si grup ka kaluar.

“Koha jonė ka kaluar. Disa vajza e lėshuan bendin dhe unė nė kėtė nuk kam mundur tė ndikojė. Nuk do tė dėshiroja tė jem nė bend me anėtarėt e reja, pasi qė ne mė herėt kemi qenė shumė ta afėrta, sikurse njė familje e vėrtetė”, deklaroi kėngėtarja.

Nicole momentalisht ėshtė duke u marrė me aktrim ku ėshtė duke interpretuar nė vazhdimin e tretė tė filmit “Man in Black”.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum